Nachádzate sa tu

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - sivá / béžová

268 x 167 x 73 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - sivá / béžová

Moderná rohová sedačka FEROL P je vyrobená v tvare L a je vhodné ju umiestniť do menších obývacích izieb, no svoje uplatnenie si nájde aj vo väčších obývačkách, či študentských izbách. Sedačka na prvý pohľad zaujme nie len svojim jednoduchým dizajnom a čistou líniou, ale aj svojou pohodlnosťou, pružnosťou a mäkkosťou, ktorú jej dodáva použitá vysoko kvalitná pena. Skvelým vybavením sedačky je funkcia rozkladania, pričom po rozložení získate lôžko s rozmerom (ŠxH): 125x195 cm a môžete ho využívať na občasné prenocovanie návštev. Sedačka disponuje aj praktickým úložným priestorom na odloženie posteľnej bielizne, vankúšov alebo diek. Celkový rozmer sedačky je (ŠxHxV): 268x167x43-93 cm. Štýlový dizajn dotvára masívny bok sedačky postavený na širokej chrómovej nohe. Sedačka je vyrobená v modernej farbe sivá (Sawana 05) / béžová (Sawana 17), čalúnená látkou a jej váha je 132 kg. Súčasťou sedačky sú dva malé, dekoračné vankúše.

Parametre
Šírka268 cm
Hĺbka167 cm
Výška73 cm
VÁHA S OBALOM VÝROBCU134 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU2.88 m3
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU132 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU2 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEFerol P
HĹBKA SEDADLA (CM)65
VÝŠKA SEDADLA (CM)43
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)125
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)195
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)125 x 195
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBAsivá / béžová
PREVEDENIE POŤAHUsivá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUSawana 05 / Sawana 17
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEáno
ORIENTÁCIApravá
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEmolitánovo-pružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - sivá / béžováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - sivá / béžováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - sivá / béžováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - sivá / béžováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - sivá / béžováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - sivá / béžováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - sivá / béžováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - sivá / béžováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - sivá / béžováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - sivá / béžová

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín