Nachádzate sa tu

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - čierna (Soft 11)

268 x 167 x 73 cm
871.00s DPH
725.83 € bez DPH
Orientácia:
Varianty:
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - bielaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - cappuccino / béžováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - cappuccino / tmavohnedáRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - čierna (Berlin 02) / biela (Soft 17)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - čierna (Sawana 14)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - čierna (Sawana 14) / biela (Soft 17)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - čierna (Sawana 14) / čierna (Soft 11)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - mentolová / bielaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - sivá (Berlin 01) / biela (Soft 17)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - sivá (Berlin 01) / čierna (Soft 11)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - sivá (Sawana 05) / biela (Soft 17)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - sivá (Sawana 05) / čierna (Soft 11)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - sivá / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - svetlomodráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - svetlosivá (Sawana 21) / čierna (Sawana 14Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - svetlosivá (Sawana 21) / čierna (Soft 11)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - svetlosivá / bielaRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - svetlosivá / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - tmavohnedáRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - tmavohnedá / béžováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - tmavomodrá / sivá
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 01.08.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - čierna (Soft 11)

Moderná rohová sedačka FEROL P je vyrobená v tvare L a je vhodné ju umiestniť do menších obývacích izieb, no svoje uplatnenie si nájde aj vo väčších obývačkách, či študentských izbách. Sedačka na prvý pohľad zaujme nie len svojim jednoduchým dizajnom a čistou líniou, ale aj svojou pohodlnosťou, pružnosťou a mäkkosťou, ktorú jej dodáva použitá vysoko kvalitná pena. Skvelým vybavením sedačky je funkcia rozkladania, pričom po rozložení získate lôžko s rozmerom (ŠxH): 125x195 cm a môžete ho využívať na občasné prenocovanie návštev. Sedačka disponuje aj praktickým úložným priestorom na odloženie posteľnej bielizne, vankúšov alebo diek. Celkový rozmer sedačky je (ŠxHxV): 268x167x43-93 cm. Štýlový dizajn dotvára masívny bok sedačky postavený na širokej chrómovej nohe. Sedačka je vyrobená v modernej farbe čierna (Soft 11), čalúnená ekokožou a jej váha je 132 kg. Súčasťou sedačky sú dva malé, dekoračné vankúše.
Parametre
Šírka268 cm
Hĺbka167 cm
Výška73 cm
VÁHA S OBALOM VÝROBCU134 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU2.88 m3
POČET BALÍKOV VÝROBCU2 ks
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU132 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEFerol P
HĹBKA SEDADLA (CM)65
VÝŠKA SEDADLA (CM)43
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)125
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)195
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)125 x 195
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAčierna
FARBAčierna (Soft 11)
PREVEDENIE POŤAHUčierna
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUSoft 11
HLAVNÝ MATERIÁLekokoža
MATERIÁLekokoža
POŤAHOVÝ MATERIÁLekokoža
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEáno
ORIENTÁCIApravá
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEmolitánovo-pružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ferol P - čierna (Soft 11)

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty