Rohová sedačka U s rozkladom Beron U Roh L - hnedá
Rohová sedačka U s rozkladom Beron U Roh L - hnedá
Moderná sedacia súprava BERON U prinesie do vašej obývačky spojenie pohodlia, funkčnosti a nadčasového dizajnu. Vďaka veľkorysému prevedeniu v tvare U vytvára ideálne miesto na každodenný oddych aj stretnutia s rodinou či priateľmi. Elegantný vzhľad zvýrazňuje výrazné dekoratívne prešívanie a čierne kovové nožičky, ktoré sedačke dodávajú moderný a vzdušný charakter. Sedačka je čalúnená príjemnou látkou Vibe 19 v hnedom prevedení, ktoré pôsobí útulne a ľahko sa kombinuje s rôznymi štýlmi interiéru. Použitá textília dosahuje odolnosť 35 000 oderov podľa testu Martindale, takže je vhodná aj na každodenné používanie. Komfort pri sedení zabezpečuje kombinácia vlnitých pružín a kvalitnej HR peny, zatiaľ čo šesť polohovateľných opierok hlavy s päťstupňovým nastavením umožňuje prispôsobiť si pohodlie podľa vlastných potrieb. Beron U je vyhotovená v ľavom prevedení a ako celočalúnený model ju môžete umiestniť aj do priestoru. Rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 339x195/195x74/104 cm, pričom výška sedu dosahuje 45 cm a hĺbka sedu 55 cm. Šírka sedacej časti je 142 cm a otoman ponúka komfortnú šírku 100 cm. Praktickou súčasťou je rozkladacia funkcia, pomocou ktorej jednoducho vytvoríte lôžko s plochou na spanie o rozmere 125x265 cm. Nechýba ani úložný priestor na uskladnenie prikrývok či vankúšov. Kovové nožičky v čiernej farbe zároveň vytvárajú 11 cm vysoký priestor od podlahy, čo uľahčuje údržbu pod sedačkou. Sedacia súprava je dodávaná v demonte.
Možnosť objednania v 7 farebných prevedeniach látky Vibe za cenu 2 039 Eur. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 20% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 6-8 týždňov.
| Šírka | 339 cm |
| Hĺbka | 195/195 cm |
| Výška | 74/104 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 210 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 2.4966 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Beron U Roh L |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 142 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 55 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 125 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 265 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 125 x 265 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| HLAVNÁ FARBA | hnedá |
| FARBA | hnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Vibe 19 |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | áno |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánovo-pružinová |
| NOŽIČKY | kovové |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 35 000 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 5 stupňové polohovanie opierok |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty

























