Nachádzate sa tu

Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - tmavomodrá / svetlosivá

345 x 202 x 70/90 cm
1632.00s DPH
1360.00 € bez DPH
Orientácia:
Varianty:
Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - bordováRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - bordová / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - cappuccino / béžováRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - cappuccino / tmavohnedáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - čierna (Sawana 14)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - hnedáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - hnedá / tmavohnedáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - modráRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - ružováRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - ružová / bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - sivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - sivá / čiernaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - svetlosivá (Monolith 84)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - svetlosivá (Sawana 21)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - svetlosivá / čiernaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - tmavohnedáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - tmavohnedá / hnedáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - tmavomodráRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - tmavosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - tmavosivá / siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - tmavozelenáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - žltáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - žltá / čierna
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia pondelok 08.07.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - tmavomodrá / svetlosivá

ENRICO U P je elegantná rohová sedačka v tvare U v pravom prevedení, ktorej mäkkosť a pohodlie si vďaka jej veľkosti môžete užívať s celou Vašou rodinou. Čistá línia s prešívanou sedacou časťou sa dokonale hodia do každej modernej alebo klasickej obývačky. Sedačka bude nie len funkčným doplnkom, ale hlavne ozdobou a zónou relaxu Vášho domova. Je postavená na netradičných chrómovaných nožičkách, ktoré jej pridávajú na elegancii a luxuse. Sedačka je praktický doplnená o funkciu rozkladania vďaka čomu získate plnohodnotné lôžko pre občasné spanie s rozmerom (ŠxH): 125x265 cm. Dokonalý komfort Vám zaručia nastaviteľné opierky hlavy a účinok mäkkosti a funkčnosti poskytuje použitie vysoko kvalitnej peny. Bonusom sedačky je široký odkladací priestor, do ktorého sa zmestí celá posteľná bielizeň. Celočalúnená sedačka je vyrobená vo farebnej kombinácii tmavomodrá (Monolith 77) / svetlosivá (Monolith 84) a je dostupná aj v iných farbách. Celkové rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 345x202x43-90 cm.
Parametre
Šírka345 cm
Hĺbka202 cm
Výška70/90 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU5.127 m3
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU225 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU3 ks
VÁHA S OBALOM VÝROBCU227 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEEnrico U P
VÝŠKA OD - DO (CM)70 - 90
HĹBKA SEDADLA (CM)60
VÝŠKA SEDADLA (CM)43
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)125
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)265
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)125 x 265
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAmodrá
FARBAtmavomodrá / svetlosivá
PREVEDENIE POŤAHUmodrá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUMonolith 77 / Monolith 84
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / kov
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor, nastavenie opierky hlavy
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYáno
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEáno
ORIENTÁCIApravá
NOŽIČKYkovové
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEsedenie HR pena
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Enrico U P - tmavomodrá / svetlosivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty