Nachádzate sa tu

Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - tmavomodrá / svetlosivá

330 x 216 x 82/102 cm
1626.00s DPH
1355.00 € bez DPH
Orientácia:
Varianty:
Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - cappuccino / béžováRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - cappuccino / tmavohnedáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - čiernaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - čierna / bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - modráRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - sivá (Berlin 01) / biela (Soft 17)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - sivá (Sawana 05) / biela (Soft 17)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - sivá / čiernaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - svetlosivá (Cover 83)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - svetlosivá (Monolith 84) / čierna (MonoRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - svetlosivá (Sawana 21)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - svetlosivá (Sawana 21) / čierna (Soft 1Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - tmavosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - tmavosivá / siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - tmavozelenáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - žltáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - žltá / čierna
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia utorok 02.07.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - tmavomodrá / svetlosivá

Rohová sedačka v tvare U - ERMO L sa vďaka svojmu dizajnu a prevedeniu hodí do každej obývačky, či už modernej alebo klasickej. Sedačku si vďaka jej priestrannosti a pohodlnosti, ktorú zabezpečuje vysoko kvalitná pena T30 môžete užívať s celou svojou rodinou. Veľkým prínosom pre sedačku je jej funkcia rozloženia, vďaka ktorej si jednoducho vytvoríte pohodlné lôžko na spanie s rozmerom (ŠxH): 125x265 cm a široký úložný priestor, do ktorého sa zmestí posteľná bielizeň, vankúše, deky a iné. Sedačka je vyrobená v elegantnom farebnom prevedení látky tmavomodrá (Kronos 09) / svetlosivá (Paros 05) a jej hmotnosť je 245 kg. K vyššiemu komfortu pri oddychu, sledovaní televízie alebo pri čítaní obľúbenej knihy prispieva aj šesť nastaviteľných opierok hlavy, pohodlné, tvarované operadlá a široká plocha na sedenie. Sedačka je vyrobená v ľavom prevedení, no k dispozícii je aj v pravom prevedení. Celkové rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 330x216x41-102 cm.
Parametre
Šírka330 cm
Hĺbka216 cm
Výška82/102 cm
VÁHA S OBALOM VÝROBCU248 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU5.508 m3
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU245 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU3 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEErmo U L
VÝŠKA OD - DO (CM)82 - 102
HĹBKA SEDADLA (CM)60
VÝŠKA SEDADLA (CM)41
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)125
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)265
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)125 x 265
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAmodrá
FARBAtmavomodrá / svetlosivá
PREVEDENIE POŤAHUmodrá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUKronos 09 / Paros 05
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor, nastavenie opierky hlavy
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYáno
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
ORIENTÁCIAľavá
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEmolitánovo-pružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Ermo U L - tmavomodrá / svetlosivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty