Nachádzate sa tu

Spálňa Soraya - dub tabaco / wenge

766.00s DPH
638.33 € bez DPH
Čiastočne skladom
Predpokladaný termín doručenia utorok 28.05.2024
Doprava 7.90 €
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Spálňa Soraya - dub tabaco / wenge

Dotvorte celkový vzhľad spálne s jedinečnou kolekciou SORAYA. Modernú spálňu Soraya si môžete zakúpiť ako zostavu v krásnom prevedení dub tabaco / wenge, ktorú tvorí (ŠxHxV): zásuvková komoda (107x44,5x75,5 cm), šatníková skriňa (196,2x53,6x220,6 cm), zrkadlo (100x1,9x50 cm), manželská posteľ (166,8x212,6x88,2 cm) a 2x nočný stolík (60x39,1x44 cm). Materiál použitý na jej výrobu je kvalitná drevotriesková doska v kombinácii s MDF. Soraya je moderná a nadčasová kolekcia, ktorá je určená pre tých, ktorí milujú eleganciu s dôrazom na detail a pravidelnosť. Stavte na kvalitu a zariaďte si spálňu, obývačku, či predsieň podľa Vášho vkusu a obohaťte interiér jednotlivými prvkami tejto výnimočnej kolekcie a užívajte pohodlie a množstvo úložného priestoru, ktorý ponúka. Nábytok je dodávaný v demonte.

Parametre
TYPOVÉ OZNAČENIESoraya
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
FARBAdub tabaco / wenge
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD / sklo
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
Spálňa Soraya - dub tabaco / wengeSpálňa Soraya - dub tabaco / wengeSpálňa Soraya - dub tabaco / wengeSpálňa Soraya - dub tabaco / wengeSpálňa Soraya - dub tabaco / wengeSpálňa Soraya - dub tabaco / wenge

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Súčasti zostavy: 

Alternatívne produkty