Stojacia lampa Cinda Typ 11 YF10R - čierna / červená

➤ Nedostupné
Značka:
TEMPO KONDELA
Rozmery (Š x H x V):
60 x 60 x 172 cm
Stojacia lampa CINDA TYP 11 YF10R stojí na dlhých štíhlych nohách. Pri pohľade na ňu, získate pocit akoby sa prechádzala po módnom móle. Stabilitu zabezpečuje štýlová trojnožka z čierneho kovu. Textilné tienidlo vyrobené v červenej farbe prepúšťa teplé svetlo, ktoré ožiari aj tie najtmavšie kúty. Celková výška lampy je 172 cm. Priemer tienidla je 60 cm. Lampa sa dodáva bez žiarovky. Odporúčaný typ žiarovky (závit) je E27. Maximálny príkon žiarovky je 40-60 W. Napätie je 220-240 V. Ak vám nevyhovuje prevedenie lampy, je možné si vybrať z viacerých farieb a tvarov.
Šírka60 cm
Hĺbka60 cm
Výška172 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA3.5 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.154 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
výkon25 W
TYPOVÉ OZNAČENIECinda Typ 11 YF10R
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať nasucho
FARBA (SLOVNE)čierna / červená
MATERIÁL (SLOVNE)kov / textil

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
TEMPO KONDELA

TEMPO KONDELA

Spoločnosť Tempo Kondela je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom a českom trhu od roku 2003, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku od Tempo Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka