Stojacia lampa Cinda Typ 20 YF6046 - biela / vzor dreva

➤ Nedostupné
Značka:
TEMPO KONDELA
Rozmery (Š x H x V):
45 x 45 x 165 cm
Stojacia lampa CINDA TYP 20 YF6046 zútulní miestnosť a rozžiari aj tie najtmavšie kúty. Vysoká hliníková konštrukcia je vyrobená v kombinácii bielej farby s dreveným vzorom. Cez biele textilné tienidlo preniká teplé svetlo, ktoré zahalí izbu do žiarivých svetelných paprskov. Lampa sa dodáva bez žiarovky. Odporúčaný typ žiarovky (závit) je E27. Maximálny príkon žiarovky je 40-60 W. Napätie je 220-240 V. Ak vám nevyhovuje prevedenie lampy, je možné si vybrať z viacerých farieb a tvarov.
Šírka45 cm
Hĺbka45 cm
Výška165 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA4.5 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.071 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
výkon25 W
TYPOVÉ OZNAČENIECinda Typ 20 YF6046
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať nasucho
FARBA (SLOVNE)biela / vzor dreva
MATERIÁL (SLOVNE)hliník / textil

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
TEMPO KONDELA

TEMPO KONDELA

Spoločnosť Tempo Kondela je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom a českom trhu od roku 2003, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku od Tempo Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka