Stojacia lampa Cinda Typ 19 YF6044 - prírodná / biela

➤ Nedostupné
Značka:
TEMPO KONDELA
Rozmery (Š x H x V):
32 x 32 x 170 cm
Stojacia lampa CINDA TYP 19 YF6044 môže svojim výzorom pripomínať známu lampu zo štúdia Pixar, ale zaručujeme vám, že jediná vec, ktorá ožije, bude vaša miestnosť. Lampa ponúka nestarnúci, mladistvý dizajn. Samotná konštrukcia je vyrobená z dreva prírodnej farby. Podstavec aj tienidlo sú v bielej farbe, vyrobené z hliníka. Vďaka tejto kombinácii viete lampu umiestniť do akejkoľvek miestnosti a skombinovať ju s akýmkoľvek nábytkom. Lampa sa dodáva bez žiarovky. Odporúčaný typ žiarovky (závit) je E27. Maximálny príkon žiarovky je 40-60 W. Napätie je 220-240 V. Ak vám nevyhovuje prevedenie lampy, je možné si vybrať z viacerých farieb a tvarov.
Šírka32 cm
Hĺbka32 cm
Výška170 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA7.6 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.07 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
výkon25 W
TYPOVÉ OZNAČENIECinda Typ 19 YF6044
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať nasucho
FARBA (SLOVNE)prírodná / biela
MATERIÁL (SLOVNE)masívne drevo / kov

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
TEMPO KONDELA

TEMPO KONDELA

Spoločnosť Tempo Kondela je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom a českom trhu od roku 2003, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku od Tempo Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka