Vešiaková stena so zrkadlom W 90-01 P - orech
90 x 24 x 120 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: ML MEBLE
NÁKUPNÝ PORADCA:
Vešiaková stena so zrkadlom W 90-01 P - orech
Vešiakový panel so zrkadlom W 90-01 P obsahuje 3 vešiaky na pravej strane, zrkadlo na ľavej strane a praktickú poličku v hornej časti. Vešiakový panel je na výber v pravom aj v ľavom prevedení. Materiál použitý na výrobu je DTD vo farbe orech, pričom na výber je aj v iných farbách.
Parametre
| Šírka | 90 cm |
| Hĺbka | 24 cm |
| Výška | 120 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 18 kg |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | W 90-01 P |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | orech |
| FARBA | orech |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| ORIENTÁCIA | pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pravé prevedenie |
Dokumenty na stiahnutie:
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieDokumenty na stiahnutie:
Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
ML MEBLE
Výrobca nábytku ML Meble sa zameriava predovšetkým na výrobu sektorového nábytku do obývačky, predsieňového nábytku, vešiakov a skriniek. Svoj nábytok štandardne vyrába vo viacerých farebných prevedeniach, preto si pri kúpe nábytku od výrobcu ML Meble je z čoho vybrať.
Škála sortimentu je pomerne široká, od klasického jednoduchého nábytku, až po moderný elegantný dizajn. Dlhovekosť a kvalita spracovania je veľmi vysoká a to aj vďaka silnej konštrukcii nábytku a spojom. Nábytok od ML Meble je ideálne riešenie pe zákazníka hľadajúceho najlepší pomer ceny a kvality.
Zobraziť produktyKvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Alternatívne produkty
Výpredaj
Rohová vešiaková stena Lulea CE - wenge tmavá
40 x 40 x 200.5 cm
49.90 €
Skladom 2 ksZostávajú už len 2 ks
Vešiakový panel Rioma New Typ 19 - grafit / dub artisan
50 x 24.6 x 180.6 cm
135.00 €
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks
Vešiakový panel Rioma New Typ 19 - grafit / biela
50 x 24.6 x 180.6 cm
135.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Vešiakový panel s lavicou a zrkadlom Thebes HW - dub artisan / sivá
90 x 38.3 x 196 cm
126.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
-36%
Vešiakový panel Esena 80 - grafit / dub evoke
80.1 x 27.6 x 40 cm
59.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks




















