Záhradný fóliovník Felko Typ 2 250x400x200 cm - zelená
Záhradný fóliovník Felko Typ 2 250x400x200 cm - zelená
Záhradný fóliovník FELKO TYP 2 ponúka praktické a flexibilné riešenie pre pestovanie rastlín. Je ideálny pre každého, kto chce ochrániť svoju úrodu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a zároveň jej dopriať vhodné prostredie na rast a klíčenie. Stabilitu zabezpečuje pevná oceľová konštrukcia s pozinkovanou úpravou a ochranou proti korózii, vďaka čomu má dlhú životnosť. Konštrukciu dopĺňa zelená PE fólia s mriežkovanou štruktúrou, ktorá prepúšťa dostatok svetla a zároveň odoláva dažďu, vetru aj UV žiareniu (6 %). Fóliovník zvládne vietor s rýchlosťou až do 40 km/h. Rozmery fóliovníka sú (ŠxHxV): 2,5x4x2 metre, pričom vnútorný priestor má rozmery (ŠxHxV): 2,47x3,97x1,97 m. Celková pestovateľská plocha dosahuje 10 m2. Oceľové rúrky majú priemer 24 mm a hrúbku 0,5 mm, pričom strecha unesie zaťaženie do 3 kg. Pre optimálne vetranie je fóliovník vybavený ôsmimi rolovacími oknami, ktoré sú doplnené sieťkami proti hmyzu. Vstup zabezpečujú rolovacie dvere na zips, ktoré je možné upevniť pomocou pevného popruhu, čo umožňuje pohodlný prístup aj s náradím alebo vozíkom. Horná časť konštrukcie obsahuje priečky a strešný rám, na ktorý je možné zavesiť napríklad kvetináče. Celý systém je navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálnu priepustnosť svetla a praktické využitie priestoru. Pre správnu stabilitu je potrebné fóliovník ukotviť do zeme - ideálne vykopaním približne 20 cm hlbokého tunela, do ktorého sa fólia zakopáva alebo zasype štrkom. Súčasťou balenia sú aj zemné kotvy a upevňovacie lano, ktoré pomáhajú zvýšiť odolnosť voči vetru. Po skončení sezóny sa odporúča fóliu z konštrukcie odstrániť, aby sa predišlo jej poškodeniu. Produkt sa dodáva v demonte a je vhodnou voľbou pre všetkých, ktorí si chcú dopestovať vlastnú kvalitnú zeleninu a ovocie.
| Dĺžka | 400 cm |
| Šírka | 250 cm |
| Výška | 200 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 23 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0986 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Felko Typ 2 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | mimo sezóny uschovať |
| HLAVNÁ FARBA | zelená |
| FARBA | zelená |
| HLAVNÝ MATERIÁL | fólia |
| DOPLNKOVÝ MATERIÁL | kov |
| MATERIÁL | pozinkovaná oceľ / PE |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty
















