Záhradný gril MIR-4525 - grafit

132.00
Bez DPH: 110.00
➤ Skladom
Značka:
NABBI
Doručenie:
do pondelka 24.06.2019 máte doma
Cena dopravy:
8.00 € - pri nákupe nad 500 € doprava zadarmo
Záruka:
24 mesiacov
Rozmery (Š x H x V):
114.5 x 55.5 x 107.5 cm
Množstvo:
Záhradný gril MIR-4525 je praktický gril na drevené uhlie, ktorý sa vyrába zo smaltovanej ocele. Gril je vybavený odklápacím vekom a teplomerom na kontrolu teploty vo vnútri grilu. Veko je vybavené nastaviteľnou ventiláciou, čím budete mať dokonalú kontrolu nad prúdením vzduchu vo vnútri grilu. Vo vnútri grilu sú nad sebou umiestnené 2 smaltované grilovacie rošty. Výška roštu je ľahko nastaviteľná kľučkou v prednej časti. Zatiaľ čo na spodnom rošte budete pripravovať hlavné jedlo, vrchný môžete využiť napríklad na prípravu prílohy. Pre ľahšiu manipuláciu počas prípravy pokrmov sa vrchný rošt pri odklopení veka automaticky odsunie dozadu, oba rošty sú tak dobre prístupné. Pre jednoduché doplňovanie uhlia slúžia veľké dvierka v prednej časti grilu. Spodná časť grilu je opatrená praktickým popolníkom a vyhorené uhlie a popol ľahko odstránite vďaka výsuvnej zásuvky. Gril je možné použiť tiež na grilovanie bez veka ako klasický gril. Gril má spolu 4 uzatvárateľné vzduchové ventily. Na pravej strane grilu sa nachádza výklopná polica so sadou háčikov na zavesenie grilovacieho náradia. V prednej časti, na ráme grilu, je pripevnený šikovný otvárač na fľaše. V dolnej časti grilu je umiestnená mriežkovaná polica na odkladanie príslušenstva. Pre ľahšiu manipuláciu je gril vybavený dvomi kolieskami a držadlom. Konštrukcia grilu je natretá čiernou žiaruvzdornou farbou. Rozmery grilu sú 114x55x107 cm a rozmery hlavného roštu 55x41,6 cm.
Šírka114.5 cm
Hĺbka55.5 cm
Výška107.5 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA29.9 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.1526 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEMIR-4525
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)grafit
MATERIÁL (SLOVNE)kov / drevo / plast
DRUH KOVUoceľ
VÝHODY PRODUKTU2 rošty, háčiky, otvárač na fľaše, teplomer
KOLIESKAáno
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEvzduchové ventily, popolník, rukoväť, kolieska
Zobraziť ďalšie parametre

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru
Možnosť dokúpiť: 
Grilovacie náradie AE165 - čierna / červená
Grilovacie náradie AE165 - čierna / červená
Grilovacie náradie AE165 je 3-dielna súprava na grilovanie. Sada obsahuje zásteru, rukavice a 3 ks kovového náradia s drevenými úchytmi. Všetko je uložené v obale, ktorý sa po rozbalení premení na praktickú zásteru na...
➤ Nedostupné
Grilovacie náradie AE182 - drevo / chróm
Grilovacie náradie AE182 - drevo / chróm
Grilovacie náradie AE182 je 3-dielna súprava na grilovanie. Sada náradia s drevenými úchytmi obsahuje grilovaciu vidlicu, lopatku a kliešte na otáčanie mäsa.
➤ Skladom
Množstvo:
Cena: 3.00 € / ks

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka