Nachádzate sa tu

Výpredaj

Záhradný stolík Bilem 60 - čierna

60 x 60 x 70 cm
36.00 €29.00s DPH
24.17 € bez DPH
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Predpokladaný termín doručenia piatok 28.06.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Záhradný stolík Bilem 60 - čierna

Praktický kovový stôl BILEM 60 je vhodný na balkón, terasu či do záhrady. Konštrukcia stola je z kovových trubiek 22 x 0,8 mm čiernej farby a odkladacia plocha z tvrdeného skla hrúbky 5 mm. Je vhodný pre pohodlné sedenie dvoch osôb. Povrchová úprava je odolná voči vonkajším vplyvom počasia a nekoroduje (použitie práškového nástreku). Priemer stola je 60 cm s výškou 70 cm. Kov a sklo sú ideálne materiály pre záhradný nábytok, pretože sú trvácne a ľahko udržiavateľné.

Parametre
Šírka60 cm
Hĺbka60 cm
Výška70 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA6 kg
VÁHA S OBALOM INTERNÁ5.6 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.034 m3
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEBilem 60
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAčierna
FARBAčierna
HLAVNÝ MATERIÁLkov
DOPLNKOVÝ MATERIÁLsklo
MATERIÁLkov / sklo
DRUH SKLAkalené
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
PRE POČET OSÔB2
Zobraziť ďalšie parametre
Záhradný stolík Bilem 60 - čiernaZáhradný stolík Bilem 60 - čiernaZáhradný stolík Bilem 60 - čiernaZáhradný stolík Bilem 60 - čiernaZáhradný stolík Bilem 60 - čiernaZáhradný stolík Bilem 60 - čiernaZáhradný stolík Bilem 60 - čiernaZáhradný stolík Bilem 60 - čierna

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Možnosť dokúpiť: 

Alternatívne produkty