Nachádzate sa tu

Záhradná stolička Herkules III - čierna / sivá

51.5 x 61 x 72 cm
31.00 €23.00s DPH
19.17 € bez DPH
Varianty:
Záhradná stolička Herkules III - čierna / siváZáhradná stolička Herkules III - čierna / hnedáZáhradná stolička Herkules III - čierna
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Predpokladaný termín doručenia streda 28.02.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Záhradná stolička Herkules III - čierna / sivá

Praktická záhradná stolička HERKULES III je vhodná predovšetkým na použitie v záhrade alebo terase. Konštrukcia stoličky je tvorená zo železného rámu hrúbky 25 x 0,8 mm, ktorý je povrchovo upravený čiernou matnou farbou a sedacej časti z technoratanu sivej farby. Kreslo nie je skrúcané čo ho robí stabilnejším a odolnejším voči mechanickému poškodeniu. Umelý ratan je odolný voči vonkajším atmosferickým vplyvom. Výška sedenia je 41 cm a hĺbka sedenia je 39 cm. Nosnosť stoličky je 102 kg.
Parametre
Šírka51.5 cm
Hĺbka61 cm
Výška72 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.226 m3
VÁHA S OBALOM INTERNÁ2.4 kg
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA2.6 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEHerkules III
HĹBKA SEDADLA (CM)39
VÝŠKA SEDADLA (CM)41
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG)102
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBAčierna / sivá
HLAVNÝ MATERIÁLkov
DOPLNKOVÝ MATERIÁLumelý ratan
MATERIÁLkov / umelý ratan
DRUH UMELÉHO RATANUpletený
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEodolná povrchová úprava
Zobraziť ďalšie parametre
Záhradná stolička Herkules III - čierna / siváZáhradná stolička Herkules III - čierna / siváZáhradná stolička Herkules III - čierna / siváZáhradná stolička Herkules III - čierna / siváZáhradná stolička Herkules III - čierna / siváZáhradná stolička Herkules III - čierna / siváZáhradná stolička Herkules III - čierna / siváZáhradná stolička Herkules III - čierna / sivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Možnosť dokúpiť: 

Alternatívne produkty