Zrkadlo na stenu Kaspian LUS/50 - dub monument

41.00
Bez DPH: 34.17
➤ Nie je skladom
Značka:
BLACK RED WHITE
Doručenie:
Do štvrtka 02.07.2020i

Predpokladaný termín doručenia, v skutočnosti sa môže líšiť.

Cena dopravy:
8.00 € - pri nákupe nad 500 € doprava zadarmo
Záruka:
24 mesiacov
Rozmery (Š x H x V):
49 x 2 x 116 cm
Množstvo:
Zrkadlo na stenu KASPIAN LUS/50 je praktickým pomocníkom a stane sa obľúbeným prvkom v každej domácnosti. Zocelí interiér a doladí každý nedostatok. Špecifický vzhľad zrkadla je spôsobený rámom, ktorý dokonale napodobňuje štruktúru dreva. Na prvý pohľad upúta na seba pozornosť a opticky zväčší miestnosť. Vďaka jeho jednoduchému a nežnému dizajnu sa hodí do každej miestnosti. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 49x2x116 cm, váži 8,9 kg. Kolekcia Kaspian je určená pre tých, ktorí vedia oceniť prirodzené línie s nadčasovým dizajnom. Poskytuje Vám slobodu usporiadania a zloženia si vlastného sektora zo širokého výberu rôznych komponentov, ktoré s radosťou obohatia aj Váš interiér. Preto neváhajte a vyberajte do ľubovôle. Dekoruje ju štýlové farebné prevedenie dub monument. Kolekcia je dostupná aj v iných farebných prevedeniach.
Šírka49 cm
Hĺbka2 cm
Výška116 cm
TYPOVÉ OZNAČENIEKaspian LUS/50
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)dub monument
MATERIÁL (SLOVNE)fóliovaná DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUfóliovaná DTD
OSVETLENIEnie

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
BLACK RED WHITE

BLACK RED WHITE

Black Red White SA je najznámejšia poľská značka, ktorá patrí k najväčším výrobcom a distribútorom nábytku a interiérových doplnkov v Európe. BRW má 20 dcérskych spoločností. Na Slovenskom trhu pôsobí od roku 1992. Viac ako 40% svojej výroby exportuje.

Skupina BRW má v portfóliu predaj kvalitného nábytku rôzneho sortimentu ako kúpeľňový nábytok, kuchynské zostavy, stoly a jedálenské stoličky, čalúnený nábytok.

Jednou z hlavných činností BRW je využívanie prírodných zdrojov a starostlivosť o životné prostredie. Využívaním moderných technológií zaisťuje kvalitu výrobkov prihliadajúc na životné prostredie. Materiály, komponenty a technologické procesy spĺňajú ekologické požiadavky. Black Red White spĺňa všetky výrobné normy dané Európskou úniou.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka