Nachádzate sa tu

Botník (skrinka na topánky) Thebes S-1D - dub artisan / champagne

76.1 x 35 x 43.5 cm
49.00s DPH
40.83 € bez DPH
Varianty:
Botník (skrinka na topánky) Thebes S-1D - dub artisan / siváBotník (skrinka na topánky) Thebes S-1D - dub artisan / champagne
Nie je skladom
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 16.11.2023
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Botník (skrinka na topánky) Thebes S-1D - dub artisan / champagne

S botníkom (skrinkou na topánky) THEBES S-1D budú mať Vaše topánky vždy svoje miesto. Predsieň má byť praktická, vždy uprataná a hlavne krásna, preto dbajte na správny výber nábytku, aby vyhovoval všetkým Vašim požiadavkám. Botník disponuje jednými dvierkami, za ktorými je ukrytý úložný priestor. Materiál použitý na jeho výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Nadčasové farebné prevedenie dub artisan / champagne spolu tvoria harmonický celok. Mäkký podsedák je možné doobjednať. Rozmery má (ŠxHxV): 76,1x35x43,5 cm a je dodávaný v demonte. Kolekcia Thebes je veľmi moderná, usporiadaná a pôsobí reprezentatívne. Všetky jej prvky je možné krásne kombinovať a vytvoriť tak predsieň či vstupnú halu podľa Vašich predstáv. Stavte na výborný prvý dojem, ktorý s touto kolekciou bezpochyby dosiahnete a ohúrite každú návštevu, ktorá vstúpi do Vašej domácnosti.

Parametre
Šírka76.1 cm
Hĺbka35 cm
Výška43.5 cm
POČET BALÍKOV VÝROBCU2 ks
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
VÁHA S OBALOM VÝROBCU13 kg
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU12.6 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEThebes S-1D
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
DOPLNKOVÁ FARBAkrémová
FARBAdub artisan / champagne
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEbez podsedáka
Zobraziť ďalšie parametre
Botník (skrinka na topánky) Thebes S-1D - dub artisan / champagneBotník (skrinka na topánky) Thebes S-1D - dub artisan / champagneBotník (skrinka na topánky) Thebes S-1D - dub artisan / champagne

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Možnosť dokúpiť: 

Alternatívne produkty