Nachádzate sa tu

Zrkadlo na stenu Thebes M - dub artisan

76 x 1.8 x 80 cm
32.00s DPH
26.67 € bez DPH
Nie je skladom
Predpokladaný termín doručenia utorok 09.05.2023
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Zrkadlo na stenu Thebes M - dub artisan

Kontrola zovňajšku pri odchode z domu či už do práce, alebo len tak von, je samozrejmosťou. Zrkadlo na stenu THEBES M bude ideálnou voľbou pri zariaďovaní nie len Vašej predsiene. Krásna čistá línia zrkadla bez rámu sa hodí všade, kde si zmyslíte, krásne opticky zväčší a rozžiari každý priestor, v ktorom sa bude vynímať. Rozmery zrkadla sú (ŠxHxV): 76x1,8x80 cm. Kolekcia Thebes je veľmi moderná, usporiadaná a pôsobí reprezentatívne. Všetky jej prvky je možné krásne kombinovať a vytvoriť tak predsieň či vstupnú halu podľa Vašich predstáv. Stavte na výborný prvý dojem, ktorý s touto kolekciou bezpochyby dosiahnete a ohúrite každú návštevu, ktorá vstúpi do Vašej domácnosti.Kontrola zovňajšku pri odchode z domu či už do práce, alebo len tak von, je samozrejmosťou. Zrkadlo na stenu THEBES M bude ideálnou voľbou pri zariaďovaní nie len Vašej predsiene. Krásna čistá línia zrkadla bez rámu sa hodí všade, kde si zmyslíte, krásne opticky zväčší a rozžiari každý priestor, v ktorom sa bude vynímať. Rozmery zrkadla sú (ŠxHxV): 76x1,8x80 cm. Kolekcia Thebes je veľmi moderná, usporiadaná a pôsobí reprezentatívne. Všetky jej prvky je možné krásne kombinovať a vytvoriť tak predsieň či vstupnú halu podľa Vašich predstáv. Stavte na výborný prvý dojem, ktorý s touto kolekciou bezpochyby dosiahnete a ohúrite každú návštevu, ktorá vstúpi do Vašej domácnosti.
Parametre
Šírka76 cm
Hĺbka1.8 cm
Výška80 cm
POČET BALÍKOV VÝROBCU1 ks
VÁHA S OBALOM VÝROBCU8.7 kg
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU8.5 kg
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEThebes M
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
FARBAdub artisan
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
OSVETLENIEnie
Zobraziť ďalšie parametre
Zrkadlo na stenu Thebes M - dub artisanZrkadlo na stenu Thebes M - dub artisanZrkadlo na stenu Thebes M - dub artisanZrkadlo na stenu Thebes M - dub artisan

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín