Nachádzate sa tu

Dvojdverová komoda so zásuvkou Thebes CH-2D1DRW - dub artisan / sivá

76.1 x 35 x 101.3 cm
65.00s DPH
54.17 € bez DPH
Varianty:
Dvojdverová komoda so zásuvkou Thebes CH-2D1DRW - dub artisan / siváDvojdverová komoda so zásuvkou Thebes CH-2D1DRW - dub artisan / champagne
Skladom 3 ksZostávajú už len 3 ks
Predpokladaný termín doručenia streda 13.12.2023
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Dvojdverová komoda so zásuvkou Thebes CH-2D1DRW - dub artisan / sivá

Zanechajte dobrý dojem už pri vstupe návštevy do Vašej domácnosti. Dvojdverová komoda so zásuvkou THEBES CH-2D1DRW ponúka dostatok úložného priestoru v podobe dvoch dvierok a jednej zásuvky, na odloženie šálov, šatiek, kabelky či kľúčov, jednoducho čohokoľvek, čo si pri odchode do práce potrebujete vziať so sebou. Vyrobená je z kvalitnej drevotrieskovej dosky, ktorá sa vyznačuje nenáročnou údržbou. Nadčasové farebné prevedenie dub artisan / sivá spolu tvoria harmonický celok. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 76,1x35x101,3 cm a je dodávaná v demonte. Kolekcia Thebes je veľmi moderná, usporiadaná a pôsobí reprezentatívne. Všetky jej prvky je možné krásne kombinovať a vytvoriť tak predsieň či vstupnú halu podľa Vašich predstáv. Stavte na výborný prvý dojem, ktorý s touto kolekciou bezpochyby dosiahnete a ohúrite každú návštevu, ktorá vstúpi do Vašej domácnosti.
Parametre
Šírka76.1 cm
Hĺbka35 cm
Výška101.3 cm
POČET BALÍKOV VÝROBCU2 ks
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU27.7 kg
VÁHA S OBALOM VÝROBCU28.1 kg
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEThebes CH-2D1DRW
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
DOPLNKOVÁ FARBAsivá
FARBAdub artisan / sivá
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
ORIENTÁCIAobojstranná
Zobraziť ďalšie parametre
Dvojdverová komoda so zásuvkou Thebes CH-2D1DRW - dub artisan / siváDvojdverová komoda so zásuvkou Thebes CH-2D1DRW - dub artisan / siváDvojdverová komoda so zásuvkou Thebes CH-2D1DRW - dub artisan / sivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty