Nachádzate sa tu

Jedálenský set ZKU-02/04 - jelša / šenil monaco

100 x 60 x 72 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Jedálenský set ZKU-02/04 - jelša / šenil monaco

Jedálenský set s taburetkami ZKU-02/04 sa skladá z lavice, stola a dvoch taburetiek, ktoré sú vyrobené z dreva jelša. Lavica na sedenie je veľmi stabilná a odolná, určená pre 2 osoby. Čalúnený sedák je vyrobený z kvalitného šenilu Monaco. Jedálenský stôl je svojimi rozmermi 100 x 60 x 72 cm určený pre 4 osoby. Taburetka má na pevnom krížovom podstavci upevnený sedák, ktorý je vyrobený tiež z kvalitného šenilu Monaco. Výška sedu je 45 cm a hĺbka sedu je 30 cm.
Parametre
Šírka100 cm
Hĺbka60 cm
Výška72 cm
TYPOVÉ OZNAČENIEZKU-02/04
HĹBKA SEDADLA (CM)30
VÝŠKA SEDADLA (CM)45
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAjelša
DOPLNKOVÁ FARBAbéžová
FARBAjelša / monaco
PREVEDENIE POŤAHUbéžová
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUmonaco
POŤAHšenilová látka
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
DOPLNKOVÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLDTD / šenil
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUúložný priestor
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
PRE POČET OSÔB4
Zobraziť ďalšie parametre
Jedálenský set ZKU-02/04 - jelša / šenil monacoJedálenský set ZKU-02/04 - jelša / šenil monacoJedálenský set ZKU-02/04 - jelša / šenil monaco
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Milan M.
06.03.2020
5
Za taku cenu no super
  • cena super
  • material tiez

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty