Korpus rohového nadstavca Kreo - dub artiisan
Korpus rohového nadstavca Kreo - dub artiisan
Rohový nadstavec KREO je praktickým doplnkom modulárneho systému, ktorý umožňuje účinne využiť roh miestnosti a zároveň rozšíriť vašu zostavu. Pomáha vytvoriť ucelené a funkčné riešenie úložného priestoru. Pre jednotný a uzavretý vzhľad je možné nadstavec doplniť o vysoké rohové dvierka z kolekcie Kreo. Vyrobený je z laminovanej DTD s ABS hranami v dekore dub artisan. Rozmery nadstavca sú (ŠxHxV): 90x90x40 cm, pričom hrúbka DTD materiálu je 1,6 cm a ABS hrán 0,045 cm. Ide o otvorený rohový prvok s nosnosťou do 5 kg, ktorý možno kombinovať aj s odtieňom kašmír. Dodáva sa bez skrine a odporúča sa použiť ho spolu s rohovým korpusom Kreo. Produkt je dodávaný bez dvierok, no obsahuje predvŕtané otvory na montáž pántov z oboch strán, takže ho možno doplniť o vysoké rohové dvierka. Pre väčšiu stabilitu sa odporúča pripevnenie k stene. Nadstavec sa dodáva v demonte.
| Šírka | 90 cm |
| Hĺbka | 90 cm |
| Výška | 40 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.0605 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 23.6 kg |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kreo |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | dub |
| FARBA | dub artisan |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / ABS hrany |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | možnosť kombinovať s odtieňom kašmír |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | obojstranná |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | dodávané bez dvierok a bez skrine |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty























