Nachádzate sa tu

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS12 12 l - popolavá

19.5 x 29.5 x 35 cm
12.00s DPH
10.00 € bez DPH
Varianty:
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS12 12 l - čiernaOdpadkový kôš na triedený odpad NKS12 12 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS12 12 l - svetlosivá
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia streda 12.06.2024
Doprava 3.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS12 12 l - popolavá

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS12 s objemom 12 litrov je ideálnym riešením pre každú domácnosť. S jeho pomocou môžete jednoducho a efektívne triediť odpad, čím prispievate k ochrane životného prostredia.

Tento moderný odpadkový kôš značky NABBI je vyrobený z kvalitného plastu, čo zaručuje jeho dlhú životnosť. Má hranatý tvar a svetlú popolavú farbu, ktorá sa ľahko hodí do akéhokoľvek interiéru. K dispozícii je však aj v ďalších farebných prevedeniach.

Praktické a funkčné riešenie

Odpadkový kôš má rozmery 35 cm (výška) x 19,5 cm (šírka) x 29,5 cm (hĺbka), takže nezaberie veľa miesta. Je určený na umiestnenie na podlahu, ale ponúka aj možnosť zavesenia na stenu. To oceníte najmä v menších priestoroch.

Jednoduchá údržba a montáž

Údržba tohto odpadkového koša je veľmi jednoduchá - stačí ho utierať navlhko. Dodáva sa zmontovaný, takže jeho inštalácia je rýchla a bezproblémová.

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS12 je celoročne využiteľný produkt, ktorý vám pomôže udržiavať poriadok v domácnosti a zároveň dbať na životné prostredie. Jeho ľahká hmotnosť 0,73 kg umožňuje jednoduchú manipuláciu.

Vhodný do každej domácnosti

Tento odpadkový kôš je skvelou voľbou pre každú domácnosť. Je ideálny do kuchyne, ale rovnako dobre poslúži aj v iných miestnostiach. Svojím moderným dizajnom prinesie štýl a eleganciu do vášho interiéru.

Parametre
Šírka19.5 cm
Hĺbka29.5 cm
Výška35 cm
VNÚTORNÝ OBJEM12 l
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU0.73 kg
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.0201 m3
TYPOVÉ OZNAČENIENKS12
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBApopolavá
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast
VÝHODY PRODUKTUmožnosť zavesenia na stenu
KOLIESKAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS12 12 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS12 12 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS12 12 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS12 12 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS12 12 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS12 12 l - popolavá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty