Nachádzate sa tu

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - svetlosivá

56.5 x 39 x 41 cm
63.00s DPH
52.50 € bez DPH
Varianty:
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - čiernaOdpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - popolavá
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia streda 12.06.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - svetlosivá

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 je ideálnym riešením pre každú domácnosť, ktorá dbá na životné prostredie a chce prispieť k jeho ochrane. S kapacitou 40 litrov poskytuje dostatok priestoru pre triedenie odpadu. Vďaka svojej svetlosivej farbe sa hodí do každého interiéru a dodá mu moderný vzhľad.

Tento odpadkový kôš je vyrobený z plastu, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a jednoduchú údržbu - stačí ho utierať navlhko. Je určený na celoročné použitie v interiéri. Jeho hranatý tvar umožňuje efektívne využitie priestoru a ľahké umiestnenie na podlahu.

Technické parametre

  • Značka: NABBI
  • Typové označenie: NKS60W4
  • Vnútorný objem: 40 l
  • Hĺbka: 39 cm
  • Výška: 41 cm
  • Šírka: 56.5 cm
  • Čistá váha výrobcu: 4.46 kg

Dodáva sa zmontovaný, takže ho môžete ihneď po doručení začať používať. Odpadkový kôš je vybavený odnímateľným podstavcom pre jednoduché a hygienické prázdnenie. Je dostupný v rôznych farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať ten, ktorý sa najlepšie hodí do vášho interiéru.

Investujte do triedeného odpadu s týmto praktickým a štýlovým odpadkovým košom NKS60W4!

Parametre
Šírka56.5 cm
Hĺbka39 cm
Výška41 cm
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU4.46 kg
VNÚTORNÝ OBJEM40 l
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.0903 m3
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIENKS60W4
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBAsvetlosivá
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast
KOLIESKAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEodnímateľný podstavec
Zobraziť ďalšie parametre
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - svetlosivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty