Nachádzate sa tu

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS30W2 20 l - svetlosivá

39 x 29.5 x 41 cm
42.00s DPH
35.00 € bez DPH
Varianty:
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS30W2 20 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30W2 20 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30W2 20 l - čierna
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia pondelok 29.04.2024
Doprava 3.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS30W2 20 l - svetlosivá

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS30W2 20 l - svetlosivá je ideálnym riešením pre každú domácnosť, ktorá sa snaží o ekologické spracovanie odpadu. Tento moderný a praktický odpadkový kôš značky NABBI je vyrobený z odolného plastu v svetlej sivej farbe, ktorá sa ľahko hodí do akéhokoľvek interiéru.

Kôš má vnútorný objem 20 litrov, čo je dostatočne veľké pre bežnú domácnosť. Jeho rozmery sú 41 cm na výšku, 39 cm na šírku a hĺbka je 29.5 cm. Kôš sa dodáva zmontovaný a jeho montáž je jednoduchá. Môže byť umiestnený na podlahu alebo zavesený na stenu, čo ušetrí priestor v menších miestnostiach.

Medzi hlavné vlastnosti tohto produktu patrí odnímateľný podstavec pre ľahkú údržbu a čistenie. Údržba je jednoduchá - stačí utierať navlhko. Produkt je určený na celoročné použitie v interiéri.

Tento odpadkový kôš nie je len funkčný, ale aj esteticky príjemný. Jeho moderný vzhľad a svetlá farba dodajú vašej kuchyni alebo inej miestnosti štýlový vzhľad. K dispozícii je vo viacerých farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať ten, ktorý sa najlepšie hodí do vášho interiéru.

Investujte do ekologickej budúcnosti a urobte svoju domácnosť funkčnejšou s odpadkovým kôšom na triedený odpad NKS30W2 20 l - svetlosivá.

Parametre
Šírka39 cm
Hĺbka29.5 cm
Výška41 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.0472 m3
VNÚTORNÝ OBJEM20 l
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU2.56 kg
TYPOVÉ OZNAČENIENKS30W2
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBAsvetlosivá
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast
VÝHODY PRODUKTUmožnosť zavesenia na stenu
KOLIESKAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEodnímateľný podstavec
Zobraziť ďalšie parametre
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS30W2 20 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30W2 20 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30W2 20 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30W2 20 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30W2 20 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30W2 20 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30W2 20 l - svetlosivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty