Nachádzate sa tu

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)

280 x 205 x 70/90 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)

Moderná rohová sedačka ROSINO L splní vďaka svojmu prevedeniu aj tie najnáročnejšie požiadavky. Požiadavky dnešnej doby kladú veľký dôraz na pohodlie, funkčnosť a moderný dizajn. Toto všetko a ešte viac Vám s radosťou táto sedačka ponúkne. Vďaka kvalitnej pene, ktorá bola použitá na výplň sedačky, si môžete vychutnávať jej neodolateľnú mäkkosť a pružnosť. Dávku elegancie a pohodlnosti jej dodávajú aj praktické nastaviteľné opierky hlavy, krásne pochrómované nožičky a čalúnená zadná časť nábytku, vďaka ktorej môžete sedačku postaviť kdekoľvek v otvorenom priestore. Funkcia rozkladania, vďaka ktorej zmeníte sedačku na lôžko s rozmerom (ŠxH): 120x240 cm na príležitostné prespanie a praktický úložný priestor, patria k vyhľadávaným a veľmi obľúbeným funkciám sedačiek. Celkové rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 275x205x41-90 cm a je vyrobená vo farebnom prevedení čierna (Ontario 100), pričom na výber je aj v iných, krásnych farebných prevedeniach. Sedačka je vyrobená v ľavom prevedení, no na výber je aj v pravom prevedení.
Parametre
Šírka280 cm
Hĺbka205 cm
Výška70/90 cm
POČET BALÍKOV VÝROBCU3 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU6.732 m3
VÁHA S OBALOM VÝROBCU232 kg
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU230 kg
TYPOVÉ OZNAČENIERosino L
VÝŠKA OD - DO (CM)70 - 90
HĹBKA SEDADLA (CM)60
VÝŠKA SEDADLA (CM)43
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)125
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)210
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)125 x 210
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAčierna
FARBAčierna (Ontario 100)
PREVEDENIE POŤAHUčierna
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUOntario 100
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / kov
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor, nastavenie opierky hlavy
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYáno
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
ORIENTÁCIAľavá
NOŽIČKYkovové
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rosino L - čierna (Ontario 100)

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty