Nachádzate sa tu

Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - čierna (Soft 11)

363 x 200 x 70/88 cm
1059.00s DPH
882.50 € bez DPH
Varianty:
Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - tmavohnedáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - čierna (Sawana 14) / biela (Soft 17)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - sivá (Berlin 01) / biela (Soft 17)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - cappuccino / svetlohnedáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - sivá (Sawana 05) / biela (Soft 17)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - sivá (Berlin 01) / čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - čierna (Berlin 02) / čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - cappuccino / tmavohnedáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - sivá (Sawana 05) / čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - cappuccino / béžováRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - čierna (Berlin 02) / biela (Soft 17)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - čierna (Soft 11)
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia utorok 02.07.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - čierna (Soft 11)

Luxusná rohová sedačka MELFI L/P bude správnou voľbou pri zariaďovaní alebo modernizovaní Vašej obývačky. Táto priestranná sedačka je navyše rozložiteľná a vďaka tejto funkcii rozkladu vyčarujete plochu na spanie s rozmerom (ŠxH): 122x297 cm. Po zobudení nemusíte posteľnú bielizeň nikam nosiť, stačí ju len uložiť do priestranného úložného priestoru, ktorý sa ukrýva v sedačke. Komfort pri jej používaní zabezpečia pohodlné opierkové vankúše, široké lakťové opierky a vysoko kvalitná pena, ktorá je použitá na výplň sedačky. Ozdobné, štýlové prešívanie a nízke chrómové nožičky dodávajú sedačke nezameniteľný charakter. Prevedenie ekokože vo farbe čierna (Soft 11) je nie len štýlové, ale veľmi obľúbené a vyhľadávané. Táto dominantná a majestátna sedačka v tvare U poskytne dostatok miesta pre každého člena rodiny a jej rozmer je (ŠxHxV): 363x200x37-88 cm a jej váha je 188 kg.
Parametre
Šírka363 cm
Hĺbka200 cm
Výška70/88 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU188 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU3.932 m3
POČET BALÍKOV VÝROBCU2 ks
VÁHA S OBALOM VÝROBCU190 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEMelfi L/P
VÝŠKA OD - DO (CM)70 - 88
HĹBKA SEDADLA (CM)53
VÝŠKA SEDADLA (CM)37
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)122
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)297
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)122 x 297
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAčierna
FARBAčierna (Soft 11)
PREVEDENIE POŤAHUčierna
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUSoft 11
HLAVNÝ MATERIÁLekokoža
MATERIÁLekokoža
POŤAHOVÝ MATERIÁLekokoža
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
ORIENTÁCIAobojstranná
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEmolitánovo-pružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Melfi L/P - čierna (Soft 11)

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty