Nachádzate sa tu

Záhradný stolík Jupiter 90 - antracit

90 x 90 x 71 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotili 2 zákazníci
5star2x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Záhradný stolík Jupiter 90 - antracit

Praktický kovový stôl JUPITER 90 je vhodný na balkón, terasu či do záhrady. Konštrukcia stola je z kovových trubiek 24 x 0,8 mm antracitovej farby a odkladacia plocha z výstuženého skla hrúbky 5 mm. V strede stola sa nachádza otvor s praktickou kritkou pre umiestnenie slnečníka. Je vhodný pre pohodlné sedenie štyroch osôb. Povrchová úprava je odolná voči vonkajším vplyvom počasia a nekoroduje. Stôl je vhodný aj pre použitie pod slnečníkom s dierou v strede stola pre jeho umiestnenie. Priemer stola je 90 cm s výškou 71 cm. Kov a sklo sú ideálne materiály pre záhradný nábytok, pretože sú trvácne a ľahko udržiavateľné.

Parametre
Šírka90 cm
Hĺbka90 cm
Výška71 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA11.4 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.053 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEJupiter 90
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAčierna
FARBAantracit
HLAVNÝ MATERIÁLkov
DOPLNKOVÝ MATERIÁLsklo
MATERIÁLkov / sklo
DRUH SKLAkalené
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
PRE POČET OSÔB4
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEotvor pre slnečník
Zobraziť ďalšie parametre
Záhradný stolík Jupiter 90 - antracitZáhradný stolík Jupiter 90 - antracitZáhradný stolík Jupiter 90 - antracitZáhradný stolík Jupiter 90 - antracitZáhradný stolík Jupiter 90 - antracitZáhradný stolík Jupiter 90 - antracitZáhradný stolík Jupiter 90 - antracitZáhradný stolík Jupiter 90 - antracit
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotili 2 zákazníci
5star2x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Ivana
17.03.2017
5
Je veľký, čo nám aj vyhovuje, presne taký sme už dlhší čas zháňali, krátka doba dodania, zaslanie tovaru ihneď po potvrdení platby z výpisu.
100%
Nina Dobrocká
03.02.2016
5
Stôl je veľký, ľahko skladateľný, nenáročný na údržbu, kupovali sme spolu so stoličkami Herkules, super vypĺňajú terasu. Odporúčam

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Možnosť dokúpiť: 

Alternatívne produkty