Nachádzate sa tu

Záhradná stolička Vittorio - čierna

53 x 61 x 83 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Záhradná stolička Vittorio - čierna

Na záhradu, balkón alebo terasu sa hodí jednoduchá moderná záhradná stolička Vittorio v čiernej farbe. Jej komfortné sedenie zaručuje ergonomický tvar sedadla, opierky na ruky a vzdušné operadlo - jeho dizajn umožňuje cirkuláciu vzduchu medzi telom a stoličkou, čo oceníte v horúcich dňoch stávených v záhrade. Vďaka vybraným materiálom je záhradná stolička odolná voči poveternostným podmienkam. Konštrukcia je vyrobená z kombinácie plechu s hrúbkou 1,3 mm a oceľových rúrok s hrúbkou 22x1,1 mm a vďaka tom sa ľahko udržiava v čistote. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 53x61x83 cm. Umožňuje príjemné sedenie v domácom prostredí, ale veľmi obľúbená je aj medzi reštauráciami a kaviarňami. Nosnosť stoličky je 102 kg.

Parametre
Šírka53 cm
Hĺbka61 cm
Výška83 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA5.5 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.268 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEVittorio
HĹBKA SEDADLA (CM)61
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG)102
HLAVNÁ FARBAčierna
FARBAčierna
HLAVNÝ MATERIÁLkov
MATERIÁLkov / plech
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEodolná povrchová úprava
Zobraziť ďalšie parametre
Záhradná stolička Vittorio - čiernaZáhradná stolička Vittorio - čiernaZáhradná stolička Vittorio - čierna

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty