Nachádzate sa tu

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - popolavá

56.5 x 39 x 41 cm
63.00 €50.00s DPH
41.67 € bez DPH
Varianty:
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - čiernaOdpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - popolavá
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Predpokladaný termín doručenia streda 19.06.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - popolavá

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - popolavá je ideálnym riešením pre každú domácnosť, ktorá dbá na životné prostredie a chce efektívne triediť odpad. Tento moderný a praktický odpadkový kôš značky NABBI je vyrobený z kvalitného plastu v svetlej sivej farbe, čo mu dodáva elegantný a čistý vzhľad.

Produkt je určený do interiéru a jeho celoročné využitie je samozrejmosťou. S jeho údržbou si poradíte jednoducho - stačí ho utierať navlhko. Jeho hranatý tvar umožňuje efektívne využitie priestoru a ľahkú manipuláciu. Odpadkový kôš sa dodáva zmontovaný, takže montáž nie je potrebná.

Technické parametre

  • Vnútorný objem: 40 l
  • Hĺbka: 39 cm
  • Výška: 41 cm
  • Šírka: 56.5 cm
  • Čistá váha výrobcu: 4.46 kg

Kôš má odnímateľný podstavec, čo uľahčuje jeho čistenie a manipuláciu s odpadom. Napriek tomu, že neobsahuje kolieska, je ľahký a pohodlne prenosný. Produkt je dostupný v rôznych farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať ten, ktorý sa najlepšie hodí do vášho interiéru.

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - popolavá je skvelou voľbou pre každú domácnosť alebo kanceláriu, kde sa dbá na efektívne triedenie odpadu. S týmto produktom bude triedenie odpadu jednoduché a štýlové.

Parametre
Šírka56.5 cm
Hĺbka39 cm
Výška41 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU4.46 kg
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.0903 m3
VNÚTORNÝ OBJEM40 l
TYPOVÉ OZNAČENIENKS60W4
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBApopolavá
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast
KOLIESKAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEodnímateľný podstavec
Zobraziť ďalšie parametre
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS60W4 40 l - popolavá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty