Nachádzate sa tu

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - svetlosivá

39 x 29.5 x 41 cm
27.00s DPH
22.50 € bez DPH
Varianty:
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - čiernaOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - popolavá
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia pondelok 29.04.2024
Doprava 3.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - svetlosivá

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS30 od značky NABBI je ideálnym riešením pre každú domácnosť. S jeho objemom 29 litrov a rozmery 41 cm na výšku, 39 cm na šírku a hĺbkou 29,5 cm sa zmestí do každej kuchyne alebo obývačky. Jeho svetlosivá farba a moderný vzhľad ho robia atraktívnym doplnkom do interiéru.

Vyrobený je z kvalitného plastu, čo zaručuje jeho dlhú životnosť. Montáž je jednoduchá a produkt sa dodáva už zmontovaný. Kôš je možné umiestniť na podlahu alebo ho zavesiť na stenu, čo šetrí priestor. Odpadkový kôš má odnímateľný podstavec pre jednoduché vyprázdňovanie.

Údržba odpadkového koša je veľmi jednoduchá - stačí ho utierať navlhko. Je určený na celoročné použitie v interiéri. Produkt je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach, takže si môže každý vybrať ten pravý pre svoju domácnosť.

Tento odpadkový kôš nie je len praktickou pomôckou, ale aj štýlovým doplnkom do vášho domova. S jeho pomocou bude triedenie odpadu hračka a vaša domácnosť bude vždy čistá a uprataná.

Parametre
Šírka39 cm
Hĺbka29.5 cm
Výška41 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU1.6 kg
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
VNÚTORNÝ OBJEM29 l
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.0472 m3
TYPOVÉ OZNAČENIENKS30
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBAsvetlosivá
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast
VÝHODY PRODUKTUmožnosť zavesenia na stenu
KOLIESKAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEodnímateľný podstavec
Zobraziť ďalšie parametre
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - svetlosivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty