Nachádzate sa tu

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS45W3 30 l - svetlosivá

57 x 29.5 x 41 cm
51.00s DPH
42.50 € bez DPH
Varianty:
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS45W3 30 l - čiernaOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W3 30 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W3 30 l - svetlosivá
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia streda 12.06.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS45W3 30 l - svetlosivá

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS45W3 30 l - svetlosivá je ideálnym riešením pre každú domácnosť. Tento moderný a praktický odpadkový kôš značky NABBI je vyrobený z kvalitného plastu, čo zaručuje jeho dlhú životnosť. S jeho objemom 30 litrov poskytuje dostatok priestoru pre odpad. Jeho svetlosivá farba a hranatý tvar pridajú do vášho interiéru štýlový prvok.

Údržba tohto odpadkového koša je veľmi jednoduchá, stačí ho utierať navlhko. Je určený na celoročné použitie v interiéri. Môže byť umiestnený na podlahu alebo vďaka možnosti zavesenia na stenu môže ušetriť cenný podlahový priestor.

Odpadkový kôš sa dodáva zmontovaný, takže montáž je jednoduchá a rýchla. Odnímateľný podstavec umožňuje ľahké vyprázdňovanie a čistenie koša. Napriek svojej robustnosti má tento produkt čistú váhu len 3,68 kg, čo uľahčuje jeho manipuláciu.

Tento odpadkový kôš je dostupný v rôznych farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie zapadne do vášho interiéru. S jeho šírkou 57 cm, výškou 41 cm a hĺbkou 29,5 cm sa ľahko zmestí do akéhokoľvek priestoru.

Investujte do tohto odpadkového koša a urobte svoju domácnosť čistejšou a organizovanejšou. Tento produkt je skvelým doplnkom pre každú kuchyňu alebo inú miestnosť, kde potrebujete efektívne riešenie na triedenie odpadu.

Parametre
Šírka57 cm
Hĺbka29.5 cm
Výška41 cm
VNÚTORNÝ OBJEM30 l
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU3.68 kg
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.0689 m3
TYPOVÉ OZNAČENIENKS45W3
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBAsvetlosivá
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast
VÝHODY PRODUKTUmožnosť zavesenia na stenu
KOLIESKAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEodnímateľný podstavec
Zobraziť ďalšie parametre
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS45W3 30 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W3 30 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W3 30 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W3 30 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W3 30 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W3 30 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W3 30 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W3 30 l - svetlosivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty