Záhradný set Jupiter 60 1+2 - čierna

➤ Nedostupné
Značka:
NABBI
Rozmery (Š x H x V):
60 x 60 x 71 cm

Praktický kovový stôl JUPITER 60 je vhodný na balkón, terasu či do záhrady. Konštrukcia stola je z kovových trubiek 24 x 0,8 mm čiernej farby a odkladacia plocha z výstuženého skla hrúbky 5 mm. Je vhodný pre pohodlné sedenie dvoch osôb. Povrchová úprava je odolná voči vonkajším vplyvom počasia a nekoroduje (použitie komaxitovej farby). Stôl je vhodný aj pre použitie pod slnečníkom, avšak je dodávaný bez otvoru naň bez možnosti jeho dorobenia. Priemer stola je 60 cm s výškou 71 cm. Kov a sklo sú ideálne materiály pre záhradný nábytok, pretože sú trvácne a ľahko udržiavateľné. Dve praktické záhradné stoličky HERKULES II sú vhodné predovšetkým na použitie v záhrade alebo terase. Konštrukcia stoličky je tvorená železnou kostrou hrúbky 25 x 0,8 mm, ktorá je povrchovo upravená čiernou matnou farbou. Kreslo nie je skrúcané čo ho robí stabilnejším a odolnejším voči mechanickému poškodeniu. Nosnosť stoličiek je 102 kg. Umelý ratan čiernej farby je odolný voči vonkajším atmosferickým vplyvom.

Šírka60 cm
Hĺbka60 cm
Výška71 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA10.1 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA2 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEJupiter 60 1+2
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG)102
FARBA (SLOVNE)čierna
MATERIÁL (SLOVNE)kov / sklo / umelý ratan
DRUH SKLAkalené
DRUH UMELÉHO RATANUpletený
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
PRE POČET OSÔB2
Zobraziť ďalšie parametre
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotili 3 zákazníci
3 hodnotenia
5
Napíšte hodnotenie
53x
40x
30x
20x
10x
Andrej Ondruško
26.06.2020
5
Prislo to pred tyzdnom a zatial super
Miriam
09.03.2017
5
odporúčam, sedenie máme už dlhší čas, stále je pekné
Janka
18.02.2016
5
Ideálne na rannú kávu na balkóne :)
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru
Súčasti zostavy: 
Záhradný stolík Jupiter 60 - čierna
Záhradný stolík Jupiter 60 - čierna
Praktický kovový stôl JUPITER 60 je vhodný na balkón, terasu či do záhrady. Konštrukcia stola je z kovových trubiek 24 x 0,8 mm čiernej farby a odkladacia plocha z výstuženého skla hrúbky 5 mm. Je vhodný pre pohodlné...
➤ Skladom
Množstvo:
19.00 € / ks
Záhradná stolička Herkules II - čierna
Záhradná stolička Herkules II - čierna
Praktická záhradná stolička HERKULES II je vhodná predovšetkým na použitie v záhrade alebo terase. Konštrukcia stoličky je tvorená zo železného rámu hrúbky 25 x 0,8 mm, ktorý je povrchovo upravený čiernou matnou farbou...
➤ Nedostupné

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka

Nastaviť stráženie

Chcem byť informovaný: